0532 166 58 76

REZERVASYON

HAKKIMIZDA

Firmamız hakkında bilgiler

Kalite & Prensibi

Kalite & Prensibi

~~Evlenmek isteyen çiftlerin hayalini kurdukları düğün organizasyonları arasında muhteşem bir kır düğünü öncelikli gelir. Doğanın yeşile bürünmesi ve renk renk çiçeklerin doğaya verdiği muhteşem manzara sayesinde kır düğünleri eşsiz bir görüntüye sahip oluyor. Yeşilin tüm renklerinin verdiği huzur, evlenmek isteyen çiftler için kır düğünlerini en çok tercih edilen düğün organizasyonu yapıyor.

Kır düğünleri samimi bir ortam yaratılması, davetlilerin hoşça vakit geçirmesi ve güzel havalarda açık havanın tadının çıkarılması gibi avantajlar sunuyor. Geleneksel salon düğünlerinin aksine, kır düğünleri daha ferah geçiyor ve gelin ve damadın mutlu gününün kutlandığı bir davet havası yaratıyor.

Kır düğünü denildiği zaman akla gelen ilk şey doğayla iç içe olan bir mekandır. Geniş bir bahçe, yeşiller içinde bir mekan kır düğünü konsepti için oldukça uygun.  Kır düğününde seçilen alanın nasıl süsleneceği, davetlilere sunulacak yemek ve müziğin nasıl olacağı da düşünülmesi gereken konular arasında. Tam olarak istenildiği gibi ve kusursuz olması için biz Hisar lıfe ailesi olarak sizlere hizmet etmekten onur duyarız

Her zaman, müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda, en uygun şartlarda en kaliteli hizmeti sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, bu amaçla çalışan personeli ve verimliliğini eğitimlerle sürekli geliştirerek personelin işleyişi en üst düzeyde katkıda bulunmasını sağlamak, sektörümüzde kalitede lider olabilmek ve sürekli teknolojideki yeniliklerin takip etmek, çevreye duyarlı olmak, bu konuda bütün gerekliliklerin yerine getirmek ve kaliteden ödün vermemek kuruluşumuzun kalite politikasıdır.