0532 166 58 76

REZERVASYON

HAKKIMIZDA

Firmamız hakkında bilgiler

Hakkımızda

Hakkımızda

~~Hayatının en mutlu günlerini, en unutulmaz anlarını, en mükemmel şekilde yaşamak isteyenler için dizayn edilmiş, kendi sektöründe yeniliklere öncülük etmiş, kaliteden ödün vermeden,müşteri memnuyetini kendine misyon edinmiş olup, alışılagelmiş Düğün anlayışını yıkarak sizlere farkı yaşatmak üzere, 1000 kişilik açık alan kapasitesi ve şık tasarımıyla misafirlerine büyüleyici bir atmosfer sunmaktadır.
Deneyimli ve güler yüzlü personelimizle düğün,nişan,kokteyl, kına gecesi, sünnet, İslami düğün, bayii toplantısı, iftar yemekleri, açık büfe kahvaltı ve zengin yemek menü çeşitleri ile dernek toplantıları, tanıtım toplantılarınızda en iyi şekilde siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktayız.

Biz hisar life olarak, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, yeniliklere açık ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışma anlayışına sahip bir müesseseyiz. Müşterilerimiz tarafından beğeni kazanmamızın sebebi, sunulan hizmetler ve Tesisimizin kalitesinin yüksek oluşudur. , HİSAR LİFE WEDDİNG&BRUNCH